מזל גירלז הפרויקט העולמי /

באה שרון- מנהלת וכנרת

כנרת בתזמורת הסימפונית ירושלים, חוקרת ומבצעת מוזיקת כליזמר אותנטית.

באה שרון יזמה את הקמת להקת הבנות BAND  MAZL GIRLS KLEZMER  להקה מיוחדת ומקורית שמנגנת מוזיקת כליזמר מסורתית, מוזיקה יהודית מהמקורות ומוזיקה ישראלית.

באה שרון יזמה גם  את ה"מזל גירלז הפרויקט העולמי" בו מתארחים מוזיקאים מהשורה הראשונה המתמחים במוזיקת עולם- פולקלור בהשפעות שונות.

בתכנית הייחודית  לפסטיבל הכליזמרים 2018 ,  מארחת באה שרון את אמנית החלילים הידועה חפציבה זר- אביב.

חפציבה זר אביב- חלילים

חפציבה, החלה את דרכה כנגנית חליל בעולם הקלאסי  והתפרסמה כאמנית חלילים וירטואוזיות שמנגנת על מגוון חלילים מערביים ועממיים ומותחת גשרים בין ז'אנרים שונים. חפציבה זר אביב מנהלת את קונסרבטוריון זיכרון יעקב ויוזמת סדרות ופרויקטים מוזיקאליים .

בעשור האחרון מנגנת כסולנית עם להקותיה, מעלה מופעים וקונצרטים במקומות אקזוטיים  בארץ ובעולם באולמות ובפארקים הגדולים בסגנון הייחודי לה.

בנובמבר 2012 הופיעה עם  הרסיטל שלה באולם קרנגי הול בניו יורק,

ביוני 2018 הופיעה  בערב פתיחת פסטיבל הקיץ של סקופיה באולם הפילהרמונית של מקדוניה וכן נתנה סדרת הופעות בטור על הסיין בצרפת.

ד"ר אילנה איבצן- אקורדיון

מרצה בכירה בפקולטה לחינוך מוזיקלי במכללת לוינסקי, הייתה אקורדיוניסטית בצוות הווי ובידור חיל האוויר. כיום נגנית וסולנית בתזמורת הבוסתנאים.

רוני וגנר- כלי הקשה

רוני  וגנר היא נגנית כלי הקשה, גיטרה ופסנתר, מעבדת ומלחינה, בוגרת מסלול יצירה  רב תחומי באקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים, בוגרת קורס מדריכים של ארגון " מוזיקאים ללא גבולות" וכמו כן מופיעה כנגנית בשלל הרכבים.